Votum Finance Help Sp. z o. o. Eksperci w Sprawach Bankowych

#JesteśmyDlaCiebie

Votum Finance Help

to eksperci z doświadczeniem

Eksperci Votum Finance Help to specjaliści w dochodzeniu roszczeń w związku z niedozwolonymi (abuzywnymi) klauzulami znajdującymi się w umowach kredytowych. Determinacja, wiedza i bogate doświadczenie pozwalają na zapewnienie Klientom kompleksowej pomocy na każdym etapie postępowania. Dzięki wsparciu Specjalistów GK Votum już tysiące Klientów odniosło sukces w nierównej walce z bankiem. Znamy drogę do wygranej – wypracowaliśmy ją indywidualnym podejściem do Klienta i ponadstandardowym zaangażowaniem w prowadzonych postępowaniach.

Mocna

Grupa

Nasz

Zespół Menadżerski

Paweł Wójcik pomoc złotówkowiczom kancelaria

PREZES ZARZĄDU

Paweł Wójcik

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończył studia podyplomowe o kierunku Windykacja i Zarządzanie wierzytelnościami w Wyższej Szkole Bankowej. Związany z Grupą Kapitałową VOTUM od lipca 2011 r., kiedy zaczynał swoją karierę zawodową na stanowisku Praktykanta i kontynuował jako Młodszy Referent ds. prawnych i Doradca Odszkodowawczy Klienta Kluczowego. Następnie piastował funkcje menadżerskie m.in. Koordynator Projektu i Z-ca Kierownika Działu Prawnego VOTUM S.A. Od maja 2018 r. Koordynator ds. Rozwoju Projektu i Sprzedaży w Departamencie Spraw Bankowych VOTUM S.A. Od września 2019 r. Członek Zarządu Votum Robin Lawyers S.A. Od września 2021 r. Wiceprezes Zarządu Votum Robin Lawyers S.A.
Natalia Grabowska pomoc kredytobiorcom

DYREKTOR OPERACYJNY

Natalia Grabowska

Ostatnie zajmowane stanowisko to Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta w Votum Energy S.A. W Votum Robin Lawyers S.A. odpowiadała za komunikację i system obiegu informacji. Zarządzała Zespołem ds. Relacji z Klientem. Specjalista z zakresu prawa bankowego i ubezpieczeniowego. Wcześniej wieloletni Rzecznik Prasowy spółki giełdowej, komentująca aktualne wydarzenia z rynku finansowego.

Rada

Nadzorcza

PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ

Andrzej Dadełło

WICEPRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ

Bartłomiej Krupa

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Marta Wan

CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Kacper Jankowski

Czy masz

Kredyt z klauzulą zmiennego oprocentowania?

analiza umowy złotówkowiczów

Masz kredyt hipoteczny w złotówkach? Czy wiesz, że umowa może zawierać zapisy niedozwolone? Sprawdzimy Twoją umowę BEZPŁATNIE!

Przeanalizujemy i wyliczymy roszczenia, które Ci przysługują od banku.

Czy masz

Kredyt z odroczoną spłatą części należności?

analiza umowy złotówkowiczów

Masz kredyt hipoteczny w złotówkach zawarty w latach 1995-1999? Nie czekaj dłużej, napisz do nas. BEZPŁATNIE sprawdzimy Twoją umowę!

Nawet, gdy Twój kredyt już jest spłacony, możesz mieć szansę na odzyskanie swoich pieniędzy.